
seca 777
Mål vægt og højde
Den nye instans i dit omklædningsrum.
Med seca 777 gør du det klart i omklædningsrummet, at dit fitnesscenter kun tilbyder det bedste. Den imponerende søjlevægt bestemmer ikke kun din vægt med medicinsk præcision, men også din højde takket være den udtrækkelige målestang.

Dine fordele
på et øjeblik
- Stor, vippesikker stålplatform
- 250 kg kapacitet med en præcis 100 g inddeling
- Målestok med stort måleområde: 10 til 230 cm
- Uforgængelig vejeteknologi til dit studie
- Skridsikker gummipude til sikker vejning
Alt hvad du behøver at vide om
seca 777
Tekniske data
| Varenummer | 7771833009 |
| Dimensioner ( B x H x D ) | 410 x 1356 x 576 mm |
| Platformens dimensioner ( B x H x D ) | 350 x 59 x 418 mm |
| Belastningskapacitet | 250 kg |
| Strømforsyning | Batterier (6 x AA), netadapter (ekstraudstyr) |
| Grænseflader | USB (universel seriel bus) |
| Tilbehør | Strømforsyning 401 (valgfri) |
Ejendomme
| Måleområde | 10 – 230 cm |
| Opdeling Måleområde | 1 mm |
| Funktioner | + TARE + HOLD + kg/lbs changeover + låsefunktion for kg/lbs changeover + BMI |




